Roaccutane Kullananlar – Yorumlar 2020

Roaccutane Kullananlar – Yorumlar 2020

Roaccutane isimli ilacı daha önce yazmış olduğum bir yazıda: “izotretinoin etken maddeli, daha önceden denenmiş tedavilere yanıt vermeyen şiddetli akne tedavisinde kullanılan, reçeteli bir ilaçtır” diye tanımlamıştım ve ilaç hakkında tüm merak edilenleri yazmaya çalışmıştım.

Roaccutane hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmek için: Roaccutane Nedir, Nasıl Kullanılır, Yan Etkileri Nelerdir?

Bu yayını ise tamamen kullanan gerçek kişilere ve Roaccutane kullananların yorumlarına ayırmak istiyorum. Bu yayının içeriğini sizlerin doldurmasını istiyorum. O yüzden ricam şudur:

Eğer bu ilacı kullandıysanız, kullanmayı düşünüyorsanız lütfen yorum yazın. Diğer yandan Roaccutane hakkında merak ettiğiniz bir şeyler varsa bu yayın altında yorumlar kısmında sorun. Ya da sorulan bir soru hakkında bir cevabınız, bir yaşanmışlığınız ve yorumunuz varsa yine yorumlar kısmına yazın.

Ayrıca ilacı kullanıp memnun olanlar, fayda görenler mutlaka gördükleri faydaları yazsınlar. Böylece ilacı kullanmak isteyenlere bir yol gösterilmiş olur.

Diğer yandan kullanıp herhangi bir zarar görenler ya da bir yan etki görenler de mutlaka yorumlarını yazsınlar. Böylece diğer kullanmak isteyenlere fikir verilmiş olur.

Kısacası Roaccutane hakkında her şeyi yazabilirsiniz.

Kıymetli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum.

  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir